Home The property Найкращі каркаси для столів металеві від компанії Арекс

Найкращі каркаси для столів металеві від компанії Арекс

by marusia

Для чого потрібні каркаси металеві для столів. Як придбати металеві каркаси для столів легко. Переваги металевих каркасів для столів

Столи з металевими каркасами та їхні переваги

Наразі все більше споживачів надають перевагу не стандартним, а ексклюзивним меблям, зробленим власноруч з різних деталей. Однією з таких деталей є металевий каркас для стола, в Києві його можна замовити й придбати в інтернет-магазинах.

Яким повинен бути стіл?

Стіл — один з найважливіших предметів меблів, без якого не може обійтися ані житлове приміщення, ані офіс чи навчальний заклад. Він виконує як практичні, так і естетичні функції. Але всі зусилля дизайнерів зійдуть нанівець, якщо він не буде виконувати свого основного призначення. Тому цей предмет меблів повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути надійним;
 • безпечним;
 • не хитатися та міцно триматися на поверхні;
 • витримувати навантаження, передбачені його функціональними особливостями;
 • гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр приміщення.

Каркаси металеві для столів роблять його саме таким. Зазвичай саме вони надають дизайну приміщення нотку стильної брутальності, невимушеності та комфорту.

Переваги металевих каркасів

Каркаси для столів металеві мають низку переваг перед каркасами з інших матеріалів.

 1. Довговічність. Такі вироби надійні та зносостійкі, можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях.
 2. Міцність. Каркаси з металу здатні витримати велику вагу, що особливо важливо, якщо стільниця зроблена з мармуру чи граніту.
 3. Взаємозамінність. Змінюючи стільницю, можна створювати зовсім інші меблі як за призначенням, так і за стилем.
 4. Простота у догляді. Для підтримання чистоти металевий каркас достатньо періодично витирати вологою серветкою.
 5. Стійкість до вигоряння, вологи, агресивного впливу природного середовища, дрібних механічних ушкоджень.
 6. Легкість у транспортуванні. Більшість металевих каркасів можна без зусиль демонтувати, перевезти на нове місце та знову зібрати.
 7. Іноді металевий каркас для стола (Київ) може мати прихований механізм, який здатний змінювати висоту та розмір стільниці, щоб пристосувати її до конкретних обставин.
 8. Завдяки простому дизайну металеві каркаси підкреслюють вишуканий зовнішній вигляд стільниць, виконаних з каменю, деревини чи скла.

У цілому каркаси для столів металеві мають велику популярність як у професійних майстрів, що займаються виготовленням меблів, так і в аматорів меблевого мистецтва.

В інтернет-магазині Арекс можна купити металеві каркаси для стола https://arex.kiev.ua/ua/karkasy-dlya-stolov швидко та за доступною ціною.

You may like

Leave a Comment